Visi savininko pasiūlymaiDaugiau informacijos apie savininko veiklą:

 

 

APIE MUS

 

Nors trumpam pabėkite nuo įkaitusio asfalto ir miesto ūžesio, atgaukite jėgas ir pasikraukite energijos iš gamtos. Žemaitijos miškų apsuptyje, šalia Virvyčios upės bei didžiulio tvenkinio rasite unikalią „Angelų malūno“ sodybą, kuri kviečia Jus patirti naujų ir įkvepiančių nuotykių. Sodyba įsikūrusi Telšių rajone, Varnių regioniniame parke, Kūlio Daubos kaime.

 

ISTORINĖ VIETA

 

„Angelų malūno“ istorija mena senus XIX a. laikus. Visoje Lietuvoje po baudžiavos panaikinimo malūnus pradėjo statytis valstiečių grupės ir turtingesni valstiečiai. Vandens malūnai buvo statomi vandeningose vietovėse – šalia upių ar upelių. Karo metu ir sovietmečiu malūnai buvo naikinami, deginami. Kiti palikti laiko tėkmei – apleisti. Tik kur ne kur vandens malūnai „atgyja naujam gyvenimui“. Ne išimtis ir po restauracijosnaujai atgijęs „Angelų malūnas“, kuris savo svečius kviečia širdimi pajusti šią paslaptimis apgaubtą istorinę vietą. Mielai kviečiame atvykti į ekskursiją. Supažindinsime Jus su XIX a. grūdų malimo procesu bei pavaišinsime natūralia žolelių arbata.

 

UNIKALUS KRAŠTOVAIZDIS

 

 

„Angelų malūnas“ apsuptas pasakišku kraštovaizdžiu: tankus, gražus miškas, didžiulis tvenkinys bei upė. Gyvoji gamta čia kiekvieną stebina savo nesibaigiančiais ištekliais. Tai nėra eilinė kaimo turizmo sodyba, bet unikali vieta, kur Jūs galėsite puikiai pailsėti ir patirti, tai, ką daugelis jau yra pamiršęs – gamtos galią.

 

PIRTIES TRADICIJOS

 

 

 

Kviečiame Jus išmėginti tikrąją sveiką pirtį pagal senovines tradicijas su profesionalaus pirtininko atliekamais autentiškos pirties ritualais. Jau ilgus metus kuriame minkšto garo pirtį ir supažindiname pirties mėgėjus su dar negirdėtomis paslaptimis. Pirtininkas užtikrina, kad po pirties pramogų jausitės išsivalę organizmą bei atgavę jėgas.

 Pirties programos:

Sakralinė pirtis

Antistresinė pirtis

Moterų pirtis Vyrų pirtis

Pirtis vaikams

Pirtis procedūros.

https://www.angelumalunas.lt/paslaugos/pirties-programos/ 

 

VIETA JŪSŲ ŠVENTEI

 

 

„Angelų malūno“ sodyba yra puiki vieta tiek šeimos progoms švęsti, tiek įmonių renginiams (seminarams, banketams ir pan.). Erdvi senovinė banketinė salė  su visa renginiams reikalinga vaizdo ir garso aparatūra, kurioje telpa iki 50 žmonių. Sodyboje pasirūpinsime jaukiu apgyvendinimu. Jūsų patogumui čia yra: 10 kambarių, kuriuose net 29 miegamosios vietos.

 

AKTYVUS POILSIS

 

 

„Angelų malūno“ sodyba Jums suteiks puikias galimybes mėgautis vandens žygiu su baidarėmis, žvejoti trofėjines lydekas, organizuoti dviračių žygius po Varnių regioninį parką ir aplankyti senovines bažnyčias, piliakalnius bei muziejus. Yra galimybė apsigyventi tiek kambariuose, tiek palapinių stovykloje.

 

KONTAKTAI

 

Mes visada pasiruošę suorganizuoti Jūsų poilsį.

Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu: tel. +370 655 74447 ; +370 650 98888 arba el. paštu info@angelu-malunas.lt

 www.angelumalunas.lt  

 

 

KONTAKTAI

 

Mes visada pasiruošę suorganizuoti Jūsų poilsį.

 tel. +370 655 74447 

       +370 650 98888

       info@angelu-malunas.lt

       www.angelumalunas.lt 

 

Kaip atvykti spausti  ČIA.

https://www.google.lt/maps/place/Angelų+malūnas/@55.8482197,22.4076301,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x46e5bb6641a79663:0x8f8d7c34dd5f4645!8m2!3d55.8482197!4d22.4098241?hl=lt

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas