Poilsis sodyboje

Patalpinimo data: 2014-12-19 11:09:44

Miesto žmogui galvojant apie kaimą kyla daugybę minčių, kurios betarpiškai susijusios su tais šiltais ir smagiais prisiminimais apie prabėgusią nerūpestingą vaikystę jame, vasarišką gamtą, karvės pieną, su vizualiai iki šiol atmenama močiutės šypsena veide, su ta staiga įsivyravusia tyla laukuose, kuri kone staigiai ir išnykdavo pasigirdus traktorių burzgimui ... 
 
Toks, o galbūt kitiems kažkiek ir kitoks poilsis kaime pas senelius dabar tik sukelia gražią nostalgiją tiems nerūpestingos vaikystės laikams, tarsi atostogos kaime šiandienos vaikams niekada nebus tokios, kokias turėdavome mes. Čia jau kaip pasižiūrėsi ir su kuo palyginsi, juk kaip kad dažnai būna, visa kas buvo gera ir nuostabu, atsitiko tik mums, o kitiems - pagal besikeičiančio laiko padiktuotas sąlygas ir supratimą.
 
Nepaisant vyraujančių dabarties blogybių kaime (ištuštėjimas, alkoholis, nepriteklius) vis dėl to tą sąmonėje vyraujantį gražų mūsų vaikystės kaimo paveikslą stengiasi pagyvinti ir puoselėti kaimo turizmo sodybos, tapusios populiariomis poilsio praleidimo vietomis. Į jas dabar atvažiuojama šeimomis, su draugais ar bičiuliais, norint ne tik gerai praleisti laiką visiems kartu ,bet ir atsipūsti nuo kasdienių darbų rutinos. O kad poilsis tokiose sodybose būtų kaip atostogos kaime, yra sugalvota nemažai pramogų, skirtų tiek mažiesiems, tiek ir suaugusiems - nuo plačių sūpynių, pasijodinėjimo arkliuku ar vejų, kuriose galima pagainioti kamuolį iki žvejybos ežere.
 
Sodybose galėsite gerai išsimiegosi ant sukrauto šieno, galėsite mėgautis tyru šulinio vandeniu, taip pat paskanauti vietinio maisto, kuris primins tą, kuriuo mėgavomės savo kaime. Svarbiausia, kad būtų palankūs orai, puikus nusiteikimas ir gera nuotaika, leisianti šauniai praleisti vasaros savaitgalį sodyboje.
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas