Poilsis kaimo sodyboje lyg poilsis kaime

Patalpinimo data: 2014-11-10 11:21:24

Pasirinkus laisvalaikį Lietuvos kaimo sodyboje būsite maloniai nustebinti tokia poilsio  alternatyva, nes atrasite puikų  būdą  pabėgti nuo slegiančios  pilkos kasdienybės  ir atostogaujant  pažinti mūsų gimtinės gamtos grožį, pabuvoti gražiose vietovėse, pajusti dvelkiančią ramybę, pasimėgauti tyla.

Galbūt daugumai iš mūsų toks  poilsis taptų kur kas priimtinesnis,  nes laisvalaikis gražioje sodyboje - tai lyg poilsis kaime, kurį, ko gero, visi prisimename iš prabėgusių  vaikystės dienų.

Vasaros metu  nerūpestingai leisti dienas sodyboje prie ežero būtų tiesiog puiki idilė šeimai arba geras būdas papramogauti bičiulių kompanijai. Pagal tvyraujančią nuotaiką, suprantama, ir  atitinkamos pramogos, kurių galėtume rasti išties nemažai – tai ir pasiplaukiojimas valtele, meškeriojimas, kamuolio pagainiojimas ant žalios vejos, galbūt tinklinio arba  aikštelė, dviračiai, arklio traukiamas šieno vežimas, sūpynės arba karuselė mažiesiems. Ar tai negalėtų būti tas mielas vaikystės dienų poilsis kaime ?  Dauguma iš jūsų greičiausiai atsakysite teigiamai.  Be to, nepraleisite progos gražų vakarą pasisėdėti ir maloniai pasišnekučiuoti prie laužo, galbūt  pasitelkus gitarą padainuoti visiems prie jo susirinkusiems  gerai žinomas ir širdį veriančias dainas, papasakoti bičiuliams ir tuo pačiu pačiam išgirsti nuostabių arba graudžiai mielų istorijų...   Laužui reikalingų rąstgalių  bei medžio šakų greičiausiai parūpintų  sodybos šeimininkai.  Žinoma, sodyba sodybai negali prilygti teikiamų   paslaugų  ir siūlomų pramogų kokybe bei įvairove , todėl  tektų rinktis tą, kuri labiausiai atitinka  jūsų  pomėgius. Galbūt  norėsite išmėginti  įvairius senovinius amatus, kuriais vertėsi mūsų proseneliai ?  Tai irgi galėsite, nes daugelyje  sodybų dažnai yra organizuojamos tradicinių ir senųjų amatų dienos. Be to, gerai atsipalaiduosite maloniai pasivaikščiodami  po lankomos sodybos apylinkes. Manau, visa tai tikrai  galėsite, svarbu juk tinkamas pozityvus nusiteikimas ! O mėgstantiems pirtį ją rastumėte apsilankę daugelyje kaimo turizmo sodybų.

Nuobodžiauti arba verkšlenti sodyboje tikrai  neteks, nebent esate itin išrankūs. Tiek suaugę, tiek vaikai tikrai ras ką veikti. Juo labiau, kad kaimo sodybų nuoma ne tokia ir brangi kaip kad galėtų atrodyti. Todėl ir verta pasvarstyti, kas gi yra  mieliau -  ar ilsėtis užsienio kurortuose, ar vis dėlto pasirinkti gimtosios tėviškės sodybas.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas