Atostogos kaime

Patalpinimo data: 2014-11-10 17:21:55

Kaimo turizmas Lietuvoje jau  yra radęs savo nišą bendrame turizmo sektoriuje. Pastaraisiais metais pradėta labiau akcentuoti ne kaimo sodybų kiekybę, o kokybę, t.y., pabrėžti teikiamas kvalifikuotas  paslaugas . Tam pritaria ir verslininkai, užsiimantys kaimo turizmo sodybų nuoma, nes, anot jų,  garantuojama paslaugų kokybė leidžia ne tik išsaugoti savo pastovius klientus, bet ir praplėsti  jų ratą.  Esant nemažam kaimo sodybų skaičiui  Lietuvoje paslaugų kokybės matas ima viršų, tokiu būdu sodybų savininkai siekia išsilaikyti bei išsaugoti turimas pozicijas kaimo turizmo verslo sektoriuje.

Kiekvienos kaimo sodybos pagrindas turėtų būti kultūringas, malonus  ir, svarbiausia,  kokybiškas lankytojų aptarnavimas - tokios turėtų būti kaimo turizmas. Tai yra viso ko pagrindas, nes kuo geriau bus aptarnauti poilsiaujantys žmonės, tuo geresnį įvaizdį susikurs kaimo turizmo paslaugas teikianti įmonė. Todėl pati geriausia reklama  yra puikūs atsiliepimai ir žodinės rekomendacijos kitiems, ketinantiems rinktis poilsį sodybose. Neveltui juk sodybos įvaizdis ir atspindi teikiamų paslaugų kokybę, ir klientų nuomonė visados yra lemianti bei apsprendžianti.

Kaimo sodybų šeimininkai itin atsižvelgia į besikeičiančias tendencijas ir lankytojų poreikius. Jų išsakomos pastabos ir atsiliepimai leidžia sodybų savininkams diegti naujoves teikiant paslaugas, psiūlant kuo įvairesnes pramogas. Ir čia visados lemiamą vaidmenį turi svečių bei klientų atsiliepimai.  Nemažas konkurencingumas stumia kaimo turizmo verslininkus suktis siekiant patenkinti visų besilankančiųjų poreikius.

Tačiau poreikiai žmonių, kaip žinome, yra skirtingi, todėl svarbu išklausyti kiekvieną pageidavimą idant atostogos kaime taptų išties įsimintinu. Nors nemažai sodybų šeimininkų  sako,k ad jiems nėra taip jau svarbu, kokie klientai atvykstą į jų sodybą, tačiau vertėtų pagalvoti apie besilankančiųjų kontingentą. Svarbiausia sodybų savininkams yra pritraukti kiek įmanoma daugiau lankytojų ir iš to užsidirbti negalvojant apie jų  statusą arbąa socialinę padėtį.  Pripažindami kaimo sodyboms reklamos būtinumą svarbiausiu dalyku jie laiko teikiamų paslaugų kokybę.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas